Windows Mobile Marketplace dostępny dla systemu Windows Mobile 6.1


Microsoft ogłosił udostępnienie usługi Windows Marketplace for Mobile, umożliwiającej zakup różnego rodzaju aplikacji pod urządzenia mobilne dla użytkowników systemu Windows Mobile 6.1.

Firma SmartFish zapowiedziała uruchomienie sprzedaży nowego modelu klawiatury, która ma rzekomo stanowić rozwiązanie wielu problemów z dolegliwościami wynikającymi z długiego pisania. ErgoMotion to klawiatura należąca do kategorii łamanych, ale co bardzo istotne, odległość pomiędzy dwoma strefami klawiszy nie jest stała. Marka ActiveJet jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek serię kartridży z chipem do drukarek Canon z najnowszej serii PIXMA. 19-letni mieszkaniec Nowego Jorku, który został aresztowany za napad z bronią w ręku, został uniewinniony dzięki swojemu kontu na Facebooku.Intel na pierwszy kwartał 2011 roku planuje wprowadzenie nowych, superszybkich napędów SSD, wytworzonych w technologii 25 nanometrów. Ad-Aware Free Anti-Malware zapewnia wszechstronną ochronę przeciwko programom typu spyware – koniom trojańskim, rootkit’om, keylogger’om i innym zagrożeniom. . Wstęp do zagadnień marketingu i reklamy w ujęciu podatkowym wprowadzenie i wyjaśnienie definicji dla celów ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft niezmordowanie promuje przeglądarkę Windows Internet Explorer. W Internecie właśnie pojawił się nowy spot zachwalający aplikację.

Kevin Lynch, jeden z dyrektorów Adobe, zaprezentował narzędzia, które pomogą webdeveloperom w implementacji… nie, nie Flasha, a HTML5. Rynek serwerów, zarówno samych komputerów jak i oprogramowania do nich, przeżywa nie notowany od 10 lat boom. Przyczynami są: podnoszenie się firm z kryzysu ekonomicznego, lawinowy wzrost ilości danych do obróbki i szybkie zmiany technologiczne - informuje czwartkowy "Financial Times"

WD wprowadza dyski twarde 7200 RMP wysokiej wydajności i pojemności 2TB dla komputerów stacjonarnych i systemów Enterprise. Microsoft, w odpowiedzi na wcześniejsze informacje sugerujące, że do komfortowego użytkowania zestawu Natal niezbędny jest spory pokój, uspokaja użytkowników z mniejszymi pokojami. Sony Ericcson Aspen będzie pierwszym telefonem z fabrycznie zainstalowanym Windows Mobile 6.5.3. Wiemy już, co się zmieniło wobec poprzednich wersji.Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: rodzaje cystern i konstrukcje wnętrza oraz ich przeznaczenie, przystosowanie pojazdów z cysterną do przewozu materiałów poszczególnych ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Być może ty już dawno zaktualizowałeś przeglądarkę Internet Explorer 6 najpierw do wersji 7, a potem do wersji 8. Ale ponad 23 procenty użytkowników jeszcze tego nie zrobiło. W dzisiejszym świecie zdolność, by uczyć się szybciej niż konkurencja może stanowić jedyny element przewagi, dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Rzecznikiem prasowym być (Łódź)


1. Klucz do sukcesu jak im dogodzić, a jak skutecznie zrazić - czego media oczekują od rzeczników superrzecznik i antyrzecznik kto to ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenie

CES 2010: Sony prezentuje karty pamięci... SD!


Sony, znane z miłości do swojego własnego standardu kart pamięci, poszło po rozum do głowy i dodaje do swojej oferty pierwsze karty pamięci w popularniejszym standardzie SD.

Windykacja szkolenie otwarte (Gdynia)


Szkolenie dwu dniowe w którym główny nacisk kładziemy na tzw pre-windykację w tym umiejętności interpersonalne oraz techniki i metody kontaktów ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Ciąg dalszy historii o Alanie Wake'u


Alan Wake utrzyma swoją serialową formę do końca. Wkrótce zadebiutuje pilot do drugiego sezonu w postaci dwóch dodatków na Xbox LIVE.

Zaskakujące wyniki badań na najbardziej niezawodne notebooki


Dość zaskakujące są wyniki ostatnich badań, według których najbardziej niezawodne notebooki buduje firma Asus. Na samym końcu stawki uplasował się natomiast największy producent komputerów.

Doradca Podatkowy - Kurs Wieczorowy Katowice (Katowice)


1.Źródła i wykładnia prawa - 2.Administracja finansowa - 3.Zobowiązania podatkowe - 4.Postępowanie administracyjne (podatkowe) - 5.Podatek od spadków i darowizn ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

11-godzinny netbook z nowym Atomem i pamięcią DDR3


Toshiba dodaje do swojej oferty nowy netbook, który wyposażony jest w ekran z podświetleniem WLED, nowy procesor Atom N455 oraz pamięć w standardzie DDR3-1066.

LG Ally - kolejny smartfon z Androidem


LG ujawnia kilka szczegółów na temat swojego nowego smartfona z systemem Google Android. Urządzenie o nazwie kodowej Ally ma posiadać 3,2-calowy ekran dotykowy i klawiaturę QWERTY.

5 milionów komputerowych wirusów w ciągu ostatnich trzech miesięcy


W ostatnich trzech miesiącach zarejestrowano ponad 5 milionów wirusów komputerowych - informuje raport firmy PandaLabs, zajmującej się bezpieczeństwem komputerowym.

Wyniki IV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters po etapach on-line


Z blisko 23 tysięcy uczestników Olimpiady DialNet Masters – po dwóch etapach testów on-line – pozostało 1 120 zawodników, czyli 224 drużyny.

Aktualizacje Microsoftu psują systemy Windows XP, Vista i 7


Ostatnia fala aktualizacji zabezpieczeń, które Microsoft udostępnił w listopadzie, w niektórych przypadkach zawiesza komputery i wyświetla całkowicie czarny ekran - a PC staje się bezużyteczny.

Mobile mapy Google'a z wyszukiwaniem głosowym


Nowa wersja aplikacji Google Maps for mobile, w wersjach dla Symbiana i Windows Phone, obsługuje wyszukiwanie głosowe.

Tajemnicze odliczanie Google'a


Po kliknięciu w przycisk "I'm Feeling Lucky" w angielskiej wersji wyszukiwarki internetowej Google'a, pojawia się nam tajemniczy licznik, który zakończy odliczanie za 16 dni.

Otwarty kodek wideo Google'a wcale nie taki otwarty?


Google, jak się okazało, przemilczało część faktów dotyczących „otwartości” zapowiedzianego na I/O 2010 formatu WebM VP8. Część kodu może podlegać prawom patentowym.

Windows 7 Enterprise udostępniony internautom


Ostateczna wersja systemu Windows 7 Enterprise jest już do pobrania. Za darmo i dla każdego.

Sony podało zawartość zestawu PlayStation Move


Kontroler ruchowy Sony Move dla Playstation 3 nadchodzi wielkimi krokami. Już teraz wiadomo, co wchodzi w skład europejskiego zestawu.

Płyta główna mini-ITX z platformą ION


Asus dodaje do swojej oferty kolejną płytę główną, tym razem skierowaną do komputerów HTPC, a wyposażoną w dwurdzeniowy procesor Intel Atom oraz grafikę Nvidia GeForce 9400.

Hakerzy z Chin atakują konta e-mailowa Yahoo!


Wiele kont e-mailowych Yahoo, należących do dziennikarzy i działaczy na rzecz wolności słowa z Chin i Tajwanu, zostało zaatakowanych przez chińskich hakerów.

Uwaga na fałszywe zaproszenia do Google Wave


Hakerzy wykorzystują duże zainteresowanie testową wersją nowego narzędzia Google Wave. W rozsyłanych fałszywych zaproszeniach obiecują dostęp do aplikacji i możliwość ubiegania się o zyski ze sprzedaży programu.

Analityk: PlayStation 3 wyprzedzi konkurencję


Konsola do gier PlayStation 3 powinna prześcignąć swojego konkurenta, Wii, w roku 2013. Przynajmniej jeżeli chodzi o wyniki sprzedaży.

Cyfrowa ramka z efektami artystycznymi


Firma Casio wprowadza na rynek cyfrową ramkę fotograficzną Digital Art Frame, wyróżniającą się na tle konkurencji możliwością wyświetlania zdjęć z nałożonym filtrem artystycznym.

Google testuje sieci światłowodowe z prędkością 1 Gbps


Google zamierza zbudować szerokopasmową Sieć światłowodową na terenie Stanów Zjednoczonych, dzięki czemu chce dotrzeć do około 500 tysięcy osób z 1-gigabitowym połączeniem do Internetu.

Auditor wewnętrzny systemu HACCP (Katowice)


Zasady i kroki HACCP 7 zasad krokow HACCP wprowadzenie ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Prospecting - sztuka pozyskiwania klientów (Katowice)


1 Wprowadzenie Powitanie uczestników przedstawienie się trenerów Prezentacja uczestników Moderacja oczekiwań uczestników wobec szkolenia Ćwiczenie integracyjne 2 Strategie marketingowe własne cele Podstawy działań prospectingowych misja i ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowe skanery fotograficzne Pandigital


Firma Pandigital wprowadziła do swojej oferty dwa nowe modele skanerów fotograficznych – PhotoLink One-Touch 5x7 Scanner oraz PhotoLink Personal Photo Scanner.

najlepszym wyjściem i zabezpieczeniem płynności finansowej jest faktoring. Bez względu na to jaki wybierzemy faktoring - czy faktoring regresywny czy faktoring progresywny to zawsze będzie to wyjście lepsze niż kredyt bankowy. Od jakiegoś czasu obserwuje się znaczny wzrost usługi związanych z faktoringiem i należy oczekiwać, że popularność faktoringu będzie nadal rosła. Dlatego zapoznaj się już teraz z naszą ofertą faktoringową.