"Taniec z gwiazdami": Mucha i Urbańska powalczą o Kryształową Kulę


W 11. - półfinałowym - odcinku 10. edycji "Tańca z gwiazdami" najmniej głosów widzów otrzymała para nr. 6 - piosenkarz Michał Kwiatkowski i Janja Lesar. W finale zatańczą zatem wielkie faworytki show - Anna Mucha i Natasza Urbańska.

W teledysku do nowej piosenki "Morning After Dark" ceniony producent Timbaland nawiązał do filmu "Zmierzch", początkującego słynną sagę o wampirach. Gościnnie w tym utworze wspierają go Nelly Furtado i francuska wokalistka SoShy. W sobotni wieczór, 21 listopada, odbył się koncert zespołu Gossip. Występ w warszawskim klubie Palladium okazał się spełnieniem marzeń wokalistki, Beth Ditto. Brytyjska wokalistka Kate Nash, znana między innymi ze współpracy z Robbiem Williamsem, nie pozostawiła na członkiniach Pussycat Dolls suchej nitki, zarzucając Nicole Scherzinger i Melody Thornton epatowanie seksem.Na jeden koncert przyjedzie do Polski wokalistka zespołu Clannad. Moya Brennan wystąpi 4 grudnia w Bazylice św. Jakuba w Szczecinie. 8 marca ukaże się płyta "Kayah & Royal Quartet" nagrana przez Kayah i uznany kwartet Royal String Quartet. Album zawierać będzie przeboje przeboje popularnej wokalistki w niecodziennych wersjach. Ujawniono najczęściej zadawane pytanie za pośrednictwem internetowego mechanizmu Ask Jeeves.

Do połowy maja na gliwickim rynku mają potrwać prace archeologiczne związane z planowaną modernizacją historycznego centrum miasta. Wykopy mogą sięgnąć od 2 do 4 metrów poniżej obecnej płyty rynku.

Japońska formacja Mono na początku kwietnia zagra dwa koncerty w naszym kraju. 1 kwietnia zespół wystąpi w Warszawie (Centralny Basen Artystyczny) a dzień później odbędzie się koncert w Poznaniu (Klub Blue Note). Fani Michaela Jacksona mają czas tylko do czwartku (3 grudnia), by obejrzeć w kinie "This Is It!". Ale opowiadający o przygotowaniach wokalisty do londyńskich koncertów dokument ukaże się na DVD już 26 stycznia 2010 - poinformował "Hollywood Reporter".

Księżniczka pop Britney Spears ogłosiła, że nie zamiaru brać urlopu po zakończonym właśnie koncertowym tournee i zaraz po świętach Bożego Narodzenia wchodzi do studia, aby zarejestrować nowy materiał. Raper chętnie pojawiłby się znów na małym ekranie. Raper marzy o udziale w brytyjskiej telenoweli "Coronation Street". Obraz "The Hurt Locker" zdobył kolejną ważną nagrodę. Tym razem deocenili go znawcy kina z Austin Film Critics Association w Teksasie.Sarah Jessica Parker rozpoczęła zdjęcia do filmu "Seks w wielkim mieście 2". Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć intrygujący teledysk do utworu "Origami" rockowo-metalowej grupy Privateer. Wydany nakładem słynnej wytwórni Blue Note album "Looking Walking Being" jazzowej wokalistki Agi Zaryan pokrył się Złotem w dniu premiery.

"Mam talent!": Alexander Martinez i Marcin Wyrostek w finale


Ostatnimi dwoma uczestnikami programu "Mam talent!" są akordeonista Marcin Wyrostek i pochodzący z Filipin wokalista Alexander Martinez.

Oscar Isaac w psychiatrycznej Krainie Czarów


Oscar Isaac dołączył do obsady filmu "Sucker Punch" Zacka Snydera.

Lady GaGa szkolnym pośmiewiskiem


Amerykańska gwiazda była obiektem licznych dowcipów koleżanek i kolegów ze szkoły średniej.

Dostał 19 lat. Niesprawiedliwie?


Prawnicy przebywającego w więzieniu producenta muzycznego Phila Spectora złożyli apelację od wyroku sądu.

Nie wiesz gdzie zamówić najnowsze kalendarze reklamowe. Zobacz ofertę największego producenta kalendarzy w Katowicach. Oferujemy najnowocześniejszy

druk kalendarzy

w Katowicach. Zapraszamy do naszej drukarni kalendarzy. Poznasz wówczas jakie kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe przygotowaliśmy na bieżący rok kalendarzowy.

Nowy utwór od Slum Village - posłuchaj


Do sieci trafił utwór z zapowiadanego grudzień 2009 roku albumu Slum Village "Villa Manifesto".

najlepszym wyjściem i zabezpieczeniem płynności finansowej jest faktoring. Bez względu na to jaki wybierzemy faktoring - czy faktoring regresywny czy faktoring progresywny to zawsze będzie to wyjście lepsze niż kredyt bankowy. Od jakiegoś czasu obserwuje się znaczny wzrost usługi związanych z faktoringiem i należy oczekiwać, że popularność faktoringu będzie nadal rosła. Dlatego zapoznaj się już teraz z naszą ofertą faktoringową.