Słowacka obława na Polaków?


Kierowca musi mieć oczy dookoła głowy. Zwłaszcza na Słowacji.

Z czego słynie Nowy Jork? Z wielu rzeczy, między innymi także ze swoich żółtych taksówek. Kiedyś ten kolor wynikał ze zwyczaju, z czasem został usankcjonowany przez prawo. Jakub Przygoński (Orlen Team) zajął szóste miejsce na 12. etapie Rajdu Dakar z San Juan do San Rafael w Argentynie o długości 796 km, w tym 476 km odcinka specjalnego. Jak znaleźć miejsce parkingowe w centrum miasta? Gdzie zostawić auto, gdy brakuje parkingów?W okolicach Frankfurtu odbywają się pierwsze jazdy najnowszym modelem Opla - astrą IV generacji. Z powodu remontu systemu energetycznego i przebudowy sieci informatycznej strona białoruska wstrzymała w czwartek o godz. 10 czasu polskiego odprawy na przejściu granicznym w Kuźnicy-Bruzgach. Projekt budowlany 180 km autostrady A1 Stryków-Pyrzowice przygotowany przez konsorcjum Autostrada Południe SA (APSA) wymaga zmian - poinformowała w piątek Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Robert Kubica był 6. i 9. w dwóch pierwszych oficjalnych treningach przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Chin.

Silne mrozy i obfity śnieg w wielu miejscach Europy utrudniły ruch na drogach i transport lotniczy. BMW zaprezentuje na salonie we Frankfurcie prototyp nowego samochodu sportowego, który będzie zapewne zapowiedzią "trójki" nowej generacji.

Na warszawskich ulicach pojawiły się pierwsze taksówki rodem z... Londynu. W kwietniu informowaliśmy, że zespoły startujące w Formule 1 negocjują właśnie zasady, jakie od 2013 roku dotyczyć będą jednostek napędowych. Na wstępie chciałem zadać ci pytanie: czym dla ciebie jest motocykl? Czekaj, czekaj...O ciężkiej sytuacji rosyjskiej Łady pisaliśmy niejednokrotnie. Podobnie, jak w przypadku innych marek byłego bloku wschodniego, kapitalizm nie okazał się dla producenta z Togliatti łaskawy. Jak tragiczne skutku może przynieść brawura i śliska na-wierzchnia dowodzi wypadek, jaki zdarzył się w okolicach przejścia granicznego w Budzisku. Brazylijski kierowca Formuły 1 Nelson Piquet Jr., syn trzykrotnego mistrza świata, po raz kolejny skrytykował szefa zespołu Renault Flavio Briatore, który z powodu słabych wyników uzyskiwanych przez zawodnika, doprowadził do zwolnienia go z zespołu w trakcie tegorocznego sezonu.

Tir zablokował drogę


Po trzech godzinach policja odblokowała jeden pas jezdni drogi krajowej nr 32 prowadzącej z Poznania do Zielonej Góry.

Mercedes F800


Mercedes klasy C to już przeżytek. Wprawdzie, najnowsza generacja jest na rynku od trzech lat i można się spodziewać, że cykl produkcyjny "pożyje" jeszcze drugie tyle, ale Mercedes pracuje już nad kolejnym wcieleniem tego popularnego auta.

Jaka będzie przyszłość F1?


W miniony weekend rozpoczął się nowy sezon Formuły 1. Jak zawsze, przyniósł one wiele zmian. Najważniejsze wśród regulaminowych nowości to zakaz tankowania, zmniejszenie szerokości przednich kół i wprowadzenie nowych zasad punktowania.

Taksówkarze i narkotyki


Już wkrótce taksówkarze oraz dorożkarze w Rzymie będą musieli poddawać się obowiązkowym testom na obecność narkotyków. Uchwałę w tej sprawie przyjęła w czwartek jednomyślnie rada miejska.

Jeśli chcesz kupić bilety autokarowe w najlepszej cenie koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe. Sprzedajemy bilety autokarowe największych przewoźników w kraju. Kupując u nas

bilety autokarowe

masz zawsze gwarancję najwyższej ceny oraz wysokiego poziomu przewozu autokarowego.

Syndrom drugiego dnia


Piłeś na imprezie, po czym rano wsiadasz za kierownicę myśląc, że nie jesteś już pijany? Możesz być w błędzie, a konsekwencje są najczęściej nieprzyjemne.

Szok! Porsche o 3 cylindrach!


Jeżeli pokusić się o klasyfikację najpiękniej brzmiących silników, chłodzone powietrzem boxery konstrukcji Porsche okupowałyby zapewne pierwszą piątkę.

Kobiety lubią powoli


Pokutuje stereotyp, według którego kobiety radzą sobie w autach gorzej niż panowie.

Największa opona świata!


XDR 59/80 R 63 - oznaczenie największej na świecie opony, którą Michelin zaprezentował właśnie podczas targów budownictwa w Monachium.

VW new midsize sedan


Volkswagen zmienia podejście do rynku amerykańskiego.

Okradają setki kierowców


Parkomaty to zmora wielu kierowców. W Krakowie te urządzenia działają zaledwie od dwóch miesięcy, a do władz miasta już napłynęły setki pisemnych i telefonicznych skarg.

Nissan patrol 2010


Na salonie w Genewie w 2006 roku Nissan zaprezentował prototyp terenowego pojazdu o nazwie terranaut. Już wtedy wiadomo było, że to zapowiedź nowego patrola.

Wołał ładę od BMW!


To prawdziwa gratka dla fanów BMW. Już 1 maja, w Monaco odbędzie się aukcja, na której kupić będzie można oryginalne BMW 328.

Dlaczego zginęło 26 osób?


Do szczecińskiej prokuratury Okręgowej dotarło pismo z Francji z - jak się należy spodziewać - ostateczną opinią na temat przyczyn wypadku autokaru pod Grenoble.

Lexus GS 460 jest już o.k.


W dzisiejszym porannym wydaniu Consumer Reports ogłoszono zniesienie ostrzeżenia na temat lexusa GX 460 z 2010 r.

Zostawił ją, by jeździć!


Brytyjski kierowca Formuły 1 Lewis Hamilton po dwóch latach związku rozstał się z piosenkarką Nicole Scherzinger.

najlepszym wyjściem i zabezpieczeniem płynności finansowej jest faktoring. Bez względu na to jaki wybierzemy faktoring - czy faktoring regresywny czy faktoring progresywny to zawsze będzie to wyjście lepsze niż kredyt bankowy. Od jakiegoś czasu obserwuje się znaczny wzrost usługi związanych z faktoringiem i należy oczekiwać, że popularność faktoringu będzie nadal rosła. Dlatego zapoznaj się już teraz z naszą ofertą faktoringową.