Pierwsze szczegóły na temat konsoli Nintendo Wii


Jeden z pracowników francuskiego oddziału Nintendo doprowadził do wycieku specyfikacji konsoli Wii 2. Konsola ma obsługiwać rozdzielczość 1080p i posiadać napęd Blu-ray.

Twój szef wie o tobie wszystko. Wie, jakie prywatne emaile wysyłasz, jakie strony internetowe odwiedzasz, z kim rozmawiasz przez telefon. Nie masz przed nim tajemnic. Pora to zmienić! Powiemy ci, jak chronić swoją prywatność w pracy. 1. Źródła prawa w działaniach windykacyjnych 2. Ocena wiarygodności kontrahentów 3. Krajowy Rejestr Sądowy 4. Windykacja na podstawie umowy 5. Najczęstsze błędy w umowach 6. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Apple uaktualniło swój odtwarzacz iTunes do wersji 9.1.1. Poprawiono w nim stabilność jego pracy i problemy przy konwersji plików.Charlie Miller, jeden z najsłynniejszych hakerów i specjalistów ds. zabezpieczeń uważa pracujące pod kontrolą Windows przeglądarki Chrome i Windows Internet Explorer za najbezpieczniejsze na świecie. Program ramowy studiów: 1. Zagrożenia bezpieczeństwa i ich skutki (14h) 2. Unormowania prawne bezpieczeństwa wewnętrznego (10h) 3. Monitorowanie zagrożeń bezpieczeństwa (18h) 4. Ratownictwo (16h) 5. ...
Lokalizacja: Olsztyn - Rodzaj: studia podyplomowe Zapowiedziany w czerwcu 2009 roku portal MSN.gazeta.pl został dziś uruchomiony. Jest to wspólne przedsięwzięcie współpracujących ze sobą firm - Agory S.A i Microsoft.

Palmofony Apple’a być może już w ciągu dwóch tygodni zyskają zupełnie nowy system operacyjny. Pojawiły się pierwsze niepotwierdzone informacje o iPhone OS 4.0.

AMD potwierdza występowanie kłopotów z kartami graficznymi serii Radeon HD 5700 oraz 5800. Użytkownicy zgłaszają szare lub kolorowe linie na ekranach, lub po prostu zawieszanie się. Świetlica dla dzieci, zajęcia popołudniowe, ogólnorozwojowe, edukacja, korepetycje, języki obce, terapia, plastyka,warsztaty, szkolenia, treningi, taniec, joga, muzykoterapia, bajko-terapia, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: szkoła policealna / pomaturalna To, że od czasu do czasu Google zastępuje swoje logo na stronie wyszukiwania innym, nawiązującym do bieżących wydarzeń to nic nowego. Tym razem jednak trzeba przyznać, że przeszli samych siebie: zamiast logo jest... gra PAC-MAN! Program dostępny jest na naszej stronie internetowej Na życzenie prześlemy go faksem lub e-mailem. Zajęcia realizujemy również na zlecenie- w wersji ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie1. Środowisko pracy 2. Praca z aplikacją 3. Planowanie arkusza 4. Wprowadzanie i zaznaczanie danych Formuły 5. Przygotowanie wydruków ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Craiglist, największy amerykański serwis ogłoszeniowy w internecie został oskarżony przez urzędników federalnych w USA o czerpanie zysków z prostytucji. Oskarżenie jest bardzo poważne i może doprowadzić nie tylko do całkowitej zmiany ale nawet do zamknięcia Craiglist- poinformował portal informatyczny The Register. W dzisiejszych czasach każdy chce mieć swój sklep z aplikacjami, nawet największy producent komputerów. HP uruchamia więc serwis Download Store.

E-sportowcy dla domu dziecka


Mistrzowie w Call of Duty 4 na PlayStation 3 zamiast zatrzymać zdobyte nagrody dla siebie, przekazali je na rzecz domu dziecka. Dzieciaki dzięki e-sportowcom mogą teraz poznać świat gier wideo.

Osiem nowych procesorów Athlon II


Linia procesorów Athlon II rozszerza się o osiem nowych układów złożonych z dwóch, trzech lub czterech rdzeni - cena najdroższego modelu nie przekracza 150 dolarów.

Filmiki na Facebooku kompatybilne z iPadem - bez implementacji HTML5


Facebook, wbrew przypuszczeniom, nie będzie wspierał HTML5. Witryna wykrywa internautę korzystającego z mobilnego Safari i uruchamia odpowiedni odtwarzacz.

Red Dead Redemption - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?


Jak donosi portal GRY-OnLine.pl, premierę gry Red Dead Redemption w Polsce nie można zaliczyć do udanych. Westernu od Rockstar Games w polskich sklepach zwyczajnie nie ma.

Intel prezentuje prototyp tabletu z systemem MeeGo


Intel w rosyjskiej telewizji zaprezentował nowy prototyp tabletu, który opiera się na systemie operacyjnym MeeGo i wyposażony jest w moduł łączności WiMAX.

Przestrzenny dźwięk od firmy A4Tech


A4Tech przedstawia słuchawki zgodne ze standardem dźwięku przestrzennego 5.1. Komunikują się z komputerem przy pomocy portu USB.

Atramentowe biurowe drukowanie od Epsona


Drukarka Epson Stylus Office B1100 oferuje małym firmom dużą szybkość druku i obsługę większych formatów papieru.

ECDL advanced bazy danych poziom zaawansowany - teraz jedynie 399 zł za osobę (Warszawa)


1. Projekt tabeli Pola / kolumny Relacje / łączenie tabel 2. Projekt kwerendy Typy kwerend Formuły w kwerendach Udoskonalanie kwerend 3. Projekt formularza Kontrolki (elementy graficzne formularza) Podformularze 4. Projekt raportu Obliczenia Prezentacja 5. Makropolecenia Tworzenie i przypisywanie 6. Import, eksport ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

iPhone na zimno


Jestem niewierzący. Nie należę do wyznawców Symbiana, Windows Mobile, świętej pamięci Palm OS ani Światowego Kościoła Nadgryzionego Jabłuszka.

Microsoft będzie informował rządy krajów o błędach swojego oprogramowania


Microsoft chce zacieśnić współpracę z rządami, które są lub mogą być klientami firmy. Koncern chce na bieżąco informować o wykrytych usterkach i lukach w oprogramowaniu i wspólnie je usuwać.

NVIDIA 3D Vision w silniku Unreal Engine 3


Firmy NVIDIA oraz Epic Games zapowiedziały dziś wprowadzenie obsługi technologii NVIDIA 3D Vision w silniku Unreal Engine 3. 3D Vision wzbogaci także funkcje zestawu programistycznego firmy Epic - Unreal Development Kit (UDK) - czyli bezpłatnej wersji silnika UE3 wykorzystywanej obecnie przez ponad 200.000 użytkowników.

TV w komórce


Prawdopodobnie już wkrótce wszyscy będziemy mogli korzystać z cyfrowej telewizji mobilnej. CHIP ocenia, jak wygodne i nowatorskie w porównaniu z tradycyjną telewizją jest to rozwiązanie i dlaczego mało kto będzie je wykorzystywał.

Sprzedaż i marketing usług hotelarskich i gastronomicznych (Gdańsk)


1. Planowanie marketingowe jako narzędzie wspierania sprzedaży usług hotelarsko-gastronomicznych 2. Proces podejmowania decyzji zakupu usług hotelarsko-gastronomicznych i zachowania nabywcy 3. Segmentacja rynku ...
Lokalizacja: Gdańsk - Rodzaj: kurs / szkolenie

Plugin Check Mozilli dostępny dla każdego


Sprawdzająca aktualność wtyczek strona Plugin Check, który do tej pory służyła tylko użytkownikom Firefoksa obsługuje teraz również inne przeglądarki.

Nokia N8 będzie demonem prędkości?


Nowy, flagowy smartfon Nokii ma być ultrawydajny. Według pierwszych, nieoficjalnych testów, ma oferować 180-procentowy wzrost wydajności w stosunku do modelu N97.

Polityczny haktywizm zagraża użytkownikom Facebooka


AVG Technologies przestrzega przed nowym zagrożeniem, które pojawiło się ostatnio na Facebooku - politycznym "haktywizmie", czyli stosowaniu nielegalnych narzędzi cyfrowych do realizacji celów politycznych.

Nowy system chłodzenia CPU od Xilence


Niebawem na sklepowe półki ma trafić kolejny system chłodzenia procesorów od firmy Xilence. Konstrukcja o nazwie M606 jest kompatybilna z podstawkami Intel LGA 775, 1156 i 1366 oraz AMD Socket AM2(+) i AM3.

Pierwszy polski multikomunikator webowy


Od teraz rozmowy głosowe i wideokonferencje są możliwe przez dowolną przeglądarkę internetową. Ponadto można przeprowadzać rozmowy video jednocześnie między pięcioma osobami, a tego nie oferują nawet programy takie, jak na przykład Skype.

Twitter w rozmowie z Google'em i Microsoftem


Twitter prowadzi aktualnie zaawansowane rozmowy zarówno z Google'em, jak i Microsoftem, odnośnie umów licencyjnych na serwis informacyjny, który podłączony ma być do wyszukiwarek.

Oficjalna aplikacja Twittera dla iPhone'a umieszczona w App Store


Oficjalna aplikacja Twittera, która pozwalająca korzystać z niego na iPhone'ie, jest już dostępna za darmo w serwisie App Store. Nowy program bazuje na poprzednim - Tweety'em.

Kurs "Negocjacje Handlowe" (Rzeszów)


Negocjacje Handlowe 1. Po co się uczyć negocjowania? 2. Twoje Stanowisko w Negocjacjach. 3. ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Pirackie kopie Windows powodują wysyp Malware'u


Według Microsoftu, to pirackie kopie systemu operacyjnego Windows są przyczyną wzrostu infekcji złośliwym oprogramowaniem.

Jaki będzie netbook z Google Chrome OS?


Znamy prawdopodobną specyfikację techniczną przeciętnego netbooka z systemem Google Chrome OS. Czego można się spodziewać? Procesora ARM, chipsetu graficznego Nvidia Tegra czy łączności 3G.

Kompendium finansów i rachunkowości pracownika administracji publicznej (Warszawa)


Program szkolenia: 1. Jednostka budżetowa podmiotem sfery finansów publicznych 2. Podstawowe zasady gospodarki finansowej państwowych i samorządowych jednostek budżetowych 3. Budżet ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Symbian zostawia konkurencję w tyle


Gartner opublikował wyniki badań na temat systemów mobilnych używanych w smartfonach. Wynika z nich, że Symbian nadal jest najpopularniejszy.

najlepszym wyjściem i zabezpieczeniem płynności finansowej jest faktoring. Bez względu na to jaki wybierzemy faktoring - czy faktoring regresywny czy faktoring progresywny to zawsze będzie to wyjście lepsze niż kredyt bankowy. Od jakiegoś czasu obserwuje się znaczny wzrost usługi związanych z faktoringiem i należy oczekiwać, że popularność faktoringu będzie nadal rosła. Dlatego zapoznaj się już teraz z naszą ofertą faktoringową.