Wiadomości Google Polska: CBA realizowało tarczę antykorupcyjną - Dziennik


czytaj dalej

Swine Flu: @Eazyknowsbest lmao this kids crazy but my verbal game do be sicker then da swineflu collaborating wit cancer Jiggy!!!!!


JiggyJae (Jiggy Jae ):@Eazyknowsbest lmao this kids crazy but my verbal game do be sicker then da swineflu collaborating wit cancer Jiggy!!!!!

czytaj dalej

Swine Flu: #swineflu Swine flu can damage kidneys, doctors find: Source: Reuters * Swine flu patients often require dialysis ... http://bit.ly/cT2SPv


suineflu (#swineflu):#swineflu Swine flu can damage kidneys, doctors find: Source: Reuters * Swine flu patients often require dialysis ... http://bit.ly/cT2SPv

czytaj dalej

Powtórka z rewolucji?


Irańczycy obchodzili w ubiegłym tygodniu najważniejsze święto państwowe w swoim kraju - 31 rocznicę rewolucji, podczas której obalono władzę szacha i ustanowiono republikę islamską. Bez wątpienia tegoroczne obchody zostały wykorzystane do bieżącej rozgrywki politycznej - przez obie strony politycznego sporu. Dla prezydenta Mahmuda Ahmadineżada była to okazja, aby zatrzeć wrażenie, iż jego pozycja pół roku po wywalczeniu reelekcji uległa osłabieniu. Ahmadineżad przemawiał do setek tysięcy Irańczyków, którzy z flagami i transparentami zebrali się w centrum Teheranu; ogłosił, że Iran jest państwem atomowym, zapowiedział produkcję wzbogaconego uranu i wybudowanie nowych ośrodków nuklearnych.

Wiadomości Google Polska: Tusk o kampanii Sikorskiego i Komorowskiego - Gazeta Wyborcza


czytaj dalej

znalezionych: 21031, strona 11 z 4207
<<<  -  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  -  >>>

najlepszym wyjściem i zabezpieczeniem płynności finansowej jest faktoring. Bez względu na to jaki wybierzemy faktoring - czy faktoring regresywny czy faktoring progresywny to zawsze będzie to wyjście lepsze niż kredyt bankowy. Od jakiegoś czasu obserwuje się znaczny wzrost usługi związanych z faktoringiem i należy oczekiwać, że popularność faktoringu będzie nadal rosła. Dlatego zapoznaj się już teraz z naszą ofertą faktoringową.