Mandat za grzanie silnika


Poniżej odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników. Zaczynamy od pytania, czy można dostać mandat za grzanie silnika. Otóż można!

GM odzyskuje kontrolę nad Oplem


Amerykański koncern General Motors spłaci we wtorek ostatnią ratę kredytu pomostowego, udzielonego latem spółce Opel przez niemieckie władze - podał dziennik "Sueddeutsche Zeitung", powołując się na źródła w koncernie.

Renault i Mercedes razem?


To już pewne. Grupa Renault/Nissan zawiązuje sojusz strategiczny z Daimlerem. Oficjalne ogłoszenie aliansu odbędzie się w środę w Brukseli.

Skandal! A4 mocno podrożeje!


Jest już zgoda na podwyżkę opłat za przejazd autostradą A4 od 1 grudnia - ustalił nieoficjalnie reporter RMF FM.

Rozbił auto specjalnie?


Szef Formuły 1 Bernie Ecclestone zapowiedział we wtorek wyciągnięcie bardzo poważnych konsekwencji w stosunku do teamu Renault i Brazylijczyka Nelsona Piqueta, jeżeli potwierdzą się informacje, że francuski zespół nakazał swojemu kierowcy rozbić swój bolid podczas ubiegłorocznego wyścigu o Grand Prix Singapuru.

Parking raz jest, raz nie ma


Kierowcy z Torunia mieli lepiej, od dziś mają gorzej. Na toruńskiej starówce ubyło miejsc do parkowania.

Polo najlepsze na świecie!


Volkswagen polo został wybrany najlepszym samochodem na świecie.

To będzie punkt zwrotny sezonu


Po trzytygodniowej przerwie kierowcy Formuły 1 wznowią w weekend rywalizację wyścigiem o Grand Prix Hiszpanii na torze Catalunya pod Barceloną, To piąta eliminacja mistrzostw świata, która rozpocznie europejską część sezonu.

VW bez żadnej wpadki


Krzysztof Hołowczyc (Nissan Navara) zajął dziewiąte miejsce na trasie 5. etapu Rajdu Dakar - z Copiapo do Antofagasty o długości 670 km, w tym 483 km odcinka specjalnego - i w klasyfikacji generalnej jest szósty.

Dziwne zjawisko...


Milkną silniki, otwierają się drzwi samolotu. Jest kilkanaście minut po godzinie 10. Papież wita polską ziemię całując płytę lotniska. - Ucałowałem ziemię, z której wyrosłem – powie za chwilę. Sześć godzin później przed Janem Pawłem II "wyrastają" Polacy. Na Pl. Zwycięstwa jego homilii słucha kilkaset tysięcy ludzi. Przez kolejnych osiem dni papieża-Polaka zobaczy jeszcze ponad dziewięć milionów rodaków. – Przekonali się, ilu ich jest, i że mogą klaskać bez lęku – wspomni po latach ks. Adam Boniecki.

Paliwa: na wakacje drożej


W ciągu najbliższych dni nie powinniśmy spodziewać się podwyżek cen paliw na stacjach benzynowych - uważają analitycy portalu e-petrol.pl. Specjaliści z biura Reflex prognozują natomiast, że benzyna może podrożeć pod koniec czerwca.

Kubica w Rajdzie Monte Carlo


Robert Kubica wystartuje w słynnym Rajdzie Monte Carlo, inauguracyjnej rundzie tegorocznej serii IRC. Rajd odbędzie sie w dniach 20-22 stycznia.

Nie użył retardera. Doszło do tragedii


Jedną z przyczyn katastrofy polskiego autokaru pod Grenoble w 2007 roku było niewłaściwe użycie systemu hamulcowego przez kierowcę - wynika z ekspertyzy Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie.

Bełkot Jarusia, czyli hołota na CB


Zanim jeszcze nastała era Internetu, ciągnące się godzinami "czatowe" pogawędki uskuteczniano głównie za pomocą CB radia.

Ćpuni za kółkiem


Łódź dołączyła w czwartek do ogólnopolskiej antynarkotykowej kampanii społecznej, która ma uświadomić młodym ludziom zagrożenia wynikające z prowadzenia pojazdów po zażyciu narkotyków.

Zdążyli uciec z przystanku...


Policjanci zatrzymali kompletnie pijanego mężczyznę, który wjechał samochodem w kiosk na przystanku autobusowym we Włocławku.

Fiat. Głupota to, czy sabotaż?


Sześć działających w tyskiej fabryce Fiata związków zawodowych wysłało list do centrali w Turynie, domagając się spotkania z prezesem Sergio Marchionne w sprawie losów pandy, której następna wersja, jak wieść głosi, ma być przeniesiona do Włoch.

Tak wygląda audi RS5!


Na nadchodzący salon w Genewie Audi przygotowało przynajmniej dwie nowości.

Będzie alternatywa dla A4!


Kosztem ok. 36 mln zł samorząd Jaworzna wybuduje nowy odcinek przebiegającej przez miasto drogi krajowej nr 79, prowadzącej do Krakowa.

Gran coupe od BMW


Wprawdzie czterodrzwiowe coupe nie są już dzisiaj niczym nowym, ale poza Audi, Mercedesem i Volkswagenem niewielu producentów może się pochwalić tego typu autem. Teraz do tego grona zamierza najwyraźniej dołączyć kolejna niemiecka marka - BMW.

Te wstrętne pedały


Przekleństwem Toyoty stały się pedały.

Kupiłeś DSG? Jedź do serwisu!


Skoda Auto Polska S.A. powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre samochody skoda superb II i octavia II mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników.

C8, czyli luksus po holendersku


Przemysł motoryzacyjny na całym świecie przeżywa głębokie załamanie, ale jest firma, której właściciele nie mają żadnych powodów do narzekania.

Czy kierowca będzie potrzebny?


Wydawać by się mogło, że zbudowanie samochodu wyposażonego w "autopilota" to zadanie, z którym dzisiejsi inżynierowie nie powinni mieć większego problemu.

Od teraz tylko reguła prawej ręki


Od dzisiaj w ścisłym centrum Krakowa nastąpi zmiana organizacji ruchu samochodowego.

znalezionych: 2925, strona 1 z 117
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

najlepszym wyjściem i zabezpieczeniem płynności finansowej jest faktoring. Bez względu na to jaki wybierzemy faktoring - czy faktoring regresywny czy faktoring progresywny to zawsze będzie to wyjście lepsze niż kredyt bankowy. Od jakiegoś czasu obserwuje się znaczny wzrost usługi związanych z faktoringiem i należy oczekiwać, że popularność faktoringu będzie nadal rosła. Dlatego zapoznaj się już teraz z naszą ofertą faktoringową.