Za wrak naliczą OC


Władze Elbląga chcą oczyścić ulice miasta z samochodowych wraków. Wezwały właścicieli i posiadaczy, by usunęli z podwórek i ulic nieużytkowane od lat i porzucone samochody.

Gran coupe od BMW


Wprawdzie czterodrzwiowe coupe nie są już dzisiaj niczym nowym, ale poza Audi, Mercedesem i Volkswagenem niewielu producentów może się pochwalić tego typu autem. Teraz do tego grona zamierza najwyraźniej dołączyć kolejna niemiecka marka - BMW.

Jechała bez opon (video)


Tylko w ubiegłym roku na polskich drogach doszło do ponad 3,5 tys. wypadków spowodowanych przez pijanych kierowców.

USA grzeje naszych policjantów?


Ze zdjęć nie wynika dokładnie, dokąd prowadzą przewody zasilające grzejnik zainstalowany w policyjnym radiowozie.

SLS AMG i... nano w Polsce!


Kilkanaście polskich premier samochodów, interaktywne zabawy dla dzieci i starszych, profesjonalny tor kartingowy czy Mistrzostwa Polski kierowców autobusów można od soboty oglądać w ramach Motor Show Poznań 2010.

Koniec epopei Opla


Podpisanie umowy pomiędzy koncernem General Motors a konsorcjum Magna i rosyjskim Sbierbankiem dotyczącej sprzedaży większości udziałów w spółce motoryzacyjnej Opel planowane jest na najbliższy czwartek - podaje we wtorek niemiecki dziennik "Handelsblatt".

7 mln zł za komórki przy uchu!


Jak pokazują dane Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji w 2009 roku 35 720 kierowców ukarano za rozmawianie przez telefon komórkowy trzymany przy uchu.

Panda: rosną szanse Tychów?!


W komunikacie po referendum w zakładach pod Neapolem ws. przeniesienia do Włoch z Polski produkcji nowej pandy, Fiat wyraził w środę zadowolenie z "postawy związków zawodowych i pracowników", nie określił jednak wyraźnie swego stanowiska.

Testy F1 z niespodziankami


Australijczyk Mark Webber (Red Bull) uzyskał najlepszy czas jednego okrążenie podczas testów Formuły 1 na torze Circuit de Catalunya pod Barceloną.

Uwaga! Będzie ostro sypać!


W nadchodzący weekend spodziewane są obfite opady śniegu - zapowiadają meteorolodzy. Warunki na drogach będą trudne.

Droga śmierci na video


Co najmniej 14 osób zginęło, a 12 zostało rannych w wypadku autobusu, do którego doszło w niedzielę na zachodzie Nepalu.

Auto z Łotwy za 1,3 mln $!


Pamiętacie samochody Russo-Bałt? No dobrze, wiemy, że nie. Warto jednak, co nieco o niej przypomnieć.

Dakar już w Chile. Hołek słabo


Motocyklista Jacek Przygoński zajął siódme miejsce, a jadący quadem Rafał Sonik był dziesiąty na czwartym etapie - z Fiambali do Copiapo.

S60. Twierdza na kołach?


Całe dziesięć lat. Aż tyle szwedzki producent kazał nam czekać na nowe wcielenie Volvo S60.

Alfa Romeo niemiecka?!


Niewykluczone, że wkrótce będziemy świadkami kolejnego spektakularnego przejęcia wśród motoryzacyjnych marek.

znalezionych: 2925, strona 1 z 195
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

najlepszym wyjściem i zabezpieczeniem płynności finansowej jest faktoring. Bez względu na to jaki wybierzemy faktoring - czy faktoring regresywny czy faktoring progresywny to zawsze będzie to wyjście lepsze niż kredyt bankowy. Od jakiegoś czasu obserwuje się znaczny wzrost usługi związanych z faktoringiem i należy oczekiwać, że popularność faktoringu będzie nadal rosła. Dlatego zapoznaj się już teraz z naszą ofertą faktoringową.